Assortiment
Op deze pagina vinden jullie de voorverkoop Anne Gros 2023.
Mijn bevindingen na een week vol met bezoeken aan wijnboeren is dat 2023 een heel open, expressieve jaargang is met fantastisch puur fruit. De wijnen zijn vanaf hun jeugd al erg benaderbaar. Ze hebben iets meer zuren en dus frisheid dan 2022 en net wat minder structuur. Neemt niet weg dat de wijnen nog steeds, en zeker vanaf village niveau, een serieus rijpingspotentieel hebben. Zo ook bij Anne Gros.
De naam van de Bourgogne Blanc en Bourgogne Rouge is vanaf deze jaargang aangepast naar Coteaux Bourguignons Blanc en Rouge. Dit in verband met de ontdekking dat enkele percelen onder de AOC Coteaux Bourguignons vallen in plaats van Bourgogne Blanc en Rouge.
Nieuw zijn de Crémant de Bourgognes en de Coteaux Bourguignons Blanc.
Coteaux Bourguignons Blanc is mooi zacht en rond, gevuld maar met een prachtige frisheid. De Crémants worden in een rijpe, gastronomische stijl gemaakt. 24 maanden sur lattes, met fijne mousse. Wijnen die veel plezier aan tafel gaan geven.
Interesse in losse Grand Cru's? Stuur dan even een mailtje met je wensen. Ik maak een verdeling (en kijk als het nodig is naar historie met het bedrijf) en laat je wat weten.
Interesse in mijn Anne Gros 2023 proeverij? Klik hier: https://www.arentzwijnen.nl/proeverijen
27,50 per fles
27,50 per fles
42,50 per fles
42,50 per fles
Voordelen eigen account